• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

42 проекти подано мешканцями міста на громадський бюджет

1 серпня закінчився строк прийняття ідей-проектів від мешканців міста в межах реалізації громадського бюджету.

У рамках оголошеного конкурсу з подання громадських проектів з 3 липня по 01 серпня включно 2017 року мешканцями міста подано 42 проекти на загальну суму 9,4 млн.грн, у тому числі 19 малих (від 100,0 тис.грн) на загальну суму 1,5 млн.грн, 23 – великих (від 101,0 тис.грн. до 500,0 тис.грн) на загальну суму 7,9 млн.грн.

За категоріями подані проекти поділяються на такі:

Освіта - 16 проектів;

Охорона здоров’я - 4 проекти;

Культура та туризм - 5 проектів;

Комунальне господарство - 5 проектів;

Спорт - 4 проекти;

Навколишнє середовище - 2 проекти;

Соціальний захист - 3 проект;

Інше -3 проекти (установка інформаційних стендів у мікрорайоні „Колонія”, створення казкового містечка у сквері Пушкіна, створення енциклопедії Бердянська у вигляді книги).

39 проектів було подано в електронному вигляді, 3 – у письмовому. За місцем розташування поділ наступний: мікрорайон Центр міста (6 проектів); Колонія - Макорти (4 проекти); Скловолокно – (4 проекти); Нагірна частина (3 проекти), Азмол – (2 проекти); Коса, Слобідка, військове містечко по одному проекту, 20 проектів стосуються всього міста.

На сьогодні, 2 серпня, з 42 проектів переглянуто на відповідність вимогам Положення про громадський бюджет та розміщено на сайті „Громадський проект” 27 проектів, по 15 проектах проводиться доопрацювання.