• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

До голосування допущено 43 проєкти громадського бюджету 2021 року

Протягом двох днів збиралася робоча комісія для здійснення основних заходів щодо впровадження та функціонування бюджету участі Бердянської міської ОТГ.

У режимі zoom-конференції під головуванням заступника міського голови, голови робочої комісії Юлії Дойнової члени робочої комісії розглядали та надавали оцінку проєктам щодо їх відповідності Положенню про бюджет участі та їх допуску до громадського голосування. Нагадаємо, що реалізація переможців громадського голосування відбуватиметься за рахунок коштів бюджету участі Бердянської міської ОТГ у 2021 році. Загальна сума складає 1 млн. 500 тис. грн. Максимальна вартість загальноміського проєкту складає 500,0 тис. грн., максимальна вартість локальних  проєктів складалась враховуючи чисельність мешканців мікрорайонів. Цього року до мікрорайонів приєднались села громади.

34 автори подали 54 проєкти, 1 — знято автором, 2 — проєкти отримали негативний висновок та не можуть брати участь у голосуванні, 8 проєктів відхилено у зв’язку з їх невідповідністю вимогам Положення про бюджет участі. До голосування, яке буде проходити з 20 серпня по 03 вересня поточного року включно, допущено 43 проєкти на загальну суму 4682,3 тис. грн. Голосування здійснюється шляхом заповнення бланку для голосування в електронному вигляді або на паперових носіях за формою, затвердженою рішенням сесії міської ради. Одна особа може проголосувати не більше, ніж за п’ять проєктів.

Голосування в електронному вигляді здійснюється в електронній системі за допомогою авторизації мешканця територіальної громади через електронну пошту шляхом введення серії та номеру паспорта громадянина України (посвідки на постійне проживання) з обов'язковим завантаженням скану паспорта (перша сторінка та сторінка з пропискою); шляхом ідентифікації через BankID; за допомогою електронного цифрового підпису або інших методів ідентифікації особи з обов’язковим введенням ним серії та номеру свого паспорта громадянина України (або паспорту та посвідки на постійне проживання).

Голосування на паперових носіях здійснюється в пунктах голосування шляхом заповнення бланку для голосування за пред’явленням оригіналу паспорта (посвідки на постійне проживання), наданням голосуючим (виготовленням спеціалістом пункту голосування) копії/скану паспорта голосуючого (перша сторінка та сторінка з пропискою).

Пропонуються пункти для голосування:

1. Центри громадських ініціатив у кожному мікрорайоні міста.

2. Робочі місця визначеного представника Нововасилівського та Азовського старостинських округів.

3. Контакт-центр, що знаходиться на першому поверсі виконавчого комітету.

Спеціалісти визначених пунктів отримають пронумеровані та проштамповані бланки для голосування.

Інформація, що стосується визначених пунктів для голосування, їх графік роботи буде розміщена на офіційному сайті Бердянської міської ради. Для зручності ознайомлення з проєктами надаємо перелік проєктів, які беруть участь у голосуванні, отримають визначені пункти для голосування.

 

Перелік проєктів, допущених до голосування:

Центр міста:

№1 „Моє подвір’я” (облаштування дитячого спортивного майданчика по пр. Східний, 230).

№2 „Дитяча мрія” (облаштування дитячого спортивно-ігрового майданчика між будинками №№228, 230 по пр.Східний).

№7 „Дитяча європейська площа” (облаштування дитячих майданчиків з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та для занять скейтбордінгом).

№9 „Все для дітей” (встановлення ігрового майданчика на подвір’ї по вул. Морська, 65/97).

№37 „Створення сучасної кімнати гігієни в Управлінні праці та соціального захисту населення” (ремонт кімнати гігієни в управління праці та соціального захисту населення).

№49 „Майданчик для стрітболу „Надія" (укладання асфальтового покриття по периметру майданчика для стрітболу гімназії №1).

№52 „Казкові гойдалки” (встановлення двох лавок-гойдалок за тематикою казок О.С. Пушкіна у сквері О.С. Пушкіна).

 

Нагірна частина міста

№14 „Ремонт сходів загального користування в рекреації початкової школи ЗЗСО №3” (ремонт сходів з облаштуванням гумового покриття, встановлення поручнів вздовж стін у будівлі ЗОШ №3).

№28 „Безпечний двір” (придбання та монтаж двох пристроїв примусового зниження швидкості на подвір’ї по пр. Східному, 102).

№30 „Встановлення вуличних спортивних тренажерів для молоді” (встановлення тренажерів на подвір’ї будинків по вул. Нагірна, №№10, 12, вул. Руденка, 4).

№32 „Інтерактивна скеля 12Climb" для школи №5” (придбання та встановлення у ЗОШ №5 інтерактивного скеледрому (болдерингового тренажеру із зачіпками та підсвіткою).

 

Колонія-Макорти

№24 „Спорт єднає молодь” (придбання та встановлення на стадіоні ЗОШ №20 спортивного обладнання).

№29 „Інфо-естет” (встановлення на будівлі ЦГІ по вул. Мічуріна, 66 інформаційного щита для мешканців).

№39 „Баскетбольному полю бути!” (облаштування баскетбольного поля ЗОШ №20 новим обладнанням).

 

с. Нововасилівка, Роза, Шовкове

№21 „Спорт – це життя” (придбання 5 вуличних тренажерів для встановлення у с.Роза по вул. Миру, 80 силами мешканців села).

№34 „Зробимо дозвілля жителів села Нововасилівка активнішим” (встановлення 5 тренажерів у парку с.Нововасилівка по вул. Центральна, 4).

№53 „Село моє – гордість моя” (встановлення арт-об’єкту „Я люблю Нововасилівку” по вул. Центральна, 4 у с.Нововасилівка).

№54 „Село – мій рідний край” (встановлення арт-об’єкту „Я люблю Розу” біля будівлі клубу по вул. Миру, 91 у с.Роза).

 

Азмол

№17 „Гармонія інклюзії. Разом до пізнання світу” (переобладнання приміщення групи ДНЗ №39 „Веселка" в спеціальне приміщення для надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами).

№25 „Спорт – здоров’є нації. (Встановлення вуличних антивандальних тренажерів” (виготовлення антивандальних вуличних тренажерів по вул. Степанянця, 3).

 

Скловолокно

№40 „Досуг під відкритим небом” на бульварі Шевченка” (закупівля оргтехніки, стільців для організації якісного досуга мешканців мікрорайону Скловолокно).

№44 „Сучасний ігровий майданчик з відеоспостереженням на бульварі Шевченка” (придбання та встановлення ігрового обладнання та 2 камер відеоспостереження на бульварі Шевченка).

 

Слобідка, Коса

№33 „Тим, хто в морі знайшов свій спокій” (встановлення по вул. Макарова, 169 меморіального дзвону для вшанування пам’яті бердянців, що загинули у морі).

№47 „Стела „Ассоль” – прикраса мікрорайону Слобідка” (встановлення стели „Ассоль”, присвяченої дружинам і донькам рибалок біля клубу „Маяк”).

 

Округ № 32

№6 „Театр починається з вішалки, а Центр громадських ініціатив з ...” (придбання та установка рекламного щита сітілайта біля входу у ЦГІ по вул.Морська, 45).

№13 „Стадіон так стадіон” (облаштування стадіону ДНЗ №41 „Казка" спортивним обладнанням).

 

с. Азовське

№16 „Актова зала як необхідна умова для сучасного освітнього середовища” (придбання та встановлення 24 секцій стільців (3-х місних) у актовій залі ЗОШ №8).

№22 „Серце Азовського” (виготовлення та встановлення арт-об’єкту „Я люблю Азовське” біля Центру культури та дозвілля у с.Азовське).

 

Військове містечко

№38 „Модернізація простору мікрорайону” (реставрація пам'ятного знака "Бойовим авіаторам Бердянська" у мікрорайоні Військове містечко-2, 14 та благоустрій території біля нього).

 

Ліски

№45 „Ласкаво просимо до Лісок-2” (продовження облаштування скверу „Молодіжний” на перехресті вулиць Дачна та Меотіди).

 

8 Березня

№55 „Поліпшення соціальної інфраструктури мікрорайону 8 Березня” (виготовлення та встановлення конструкції з навісами та стелажем для проведення заходів у мікрорайоні).

РТС

№23 „Благоустрій дитячого майданчика „Поляна” у мікрорайоні РТС” (укладання тротуарної плитки для пішохідного тротуару та дитячого майданчика вул. Л.Українки/вул. Гетманська).

 

АКЗ

№20 „Оновлення покриття спортивного майданчика” (облаштування спортивного майданчика ДНЗ №37 тротуарною плиткою).

 

Загальноміські

№3 „Створення безкоштовних коворкінг зон в ЦДЮТ” (створення 7 креативних зон для реалізації творчого потенціалу дітей та молоді: придбання меблів, устаткування, приладів, техніки).

№4 „Бердянська дитячо-юнацька обсерваторія (облаштування обсерваторії у ЦДЮТ).

№5 „Сучасна освіта” (відкриття гуртка робототехніки у ЦДЮТ).

№10 „Культура під захистом” (встановлення 9 відеокамер спостереження у закладах культури).

№11 „Забезпечення якісними соціальними послугами громадян пенсійного віку та осіб з інвалідністю” (придбання обладнання та проведення мережі інтернет для надання соціальних послуг у КУ „Терцентр" (вул. Північна, 13).

№12 „Оснащення КУ „Терцентр" БМР функціональними ліжками та засобами для догляду за ліжкохворими” (придбання функціональних ліжок, технічних засобів реабілітації та засобів по догляду за людьми з невиліковними хворобами (вул. Земська, 38).

№36 „Прозорий офіс” в Управлінні праці та соціального захисту населення” (створення комфортних умов очікування та зони WI-FI на 1-му поверсі управління праці, у т.ч. для осіб з інвалідністю).

№41 „Розвиваємо позашкільну освіту разом!” (придбання комп'ютерної техніки для Клубу дитячої та юнацької творчості „Зоряний").

№43 „Якісне звучання рідному місту” (придбання музичної апаратури для Клубу дитячої та юнацької творчості „Зоряний").

№50 „Щасливий друг” – облаштування майданчика для тренування та вигулу собак” (облаштування майданчика для дресирування та вигулу собак по пр. Азовський (під горою).