• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Останній день голосування за проекти громадського бюджету

Сьогодні, 12 серпня, останній день голосування за проекти-ідеї мешканців міста щодо реалізації бюджету участі в 2020 році.

На ранок понеділка участь в головуванні взяло майже 4 тис. осіб. Паралельно голосування йде в електронному вигляді на платформі “Громадський проект” та в паперовому в центрах громадських ініціатив, Єдиному офісі та в кол-центрі у виконкомі.

Нагадаємо, що участь у голосуванні беруть 38 проектів на загальну суму понад 5 млн. грн. З них 7 проектів — загальноміських на суму майже 2,5 млн. грн (загальна сума на ці проекти в межах громадського бюджету складає 440 000 грн) і 31 проект — від різних комітетів мікрорайонів на суму 2,6 млн. грн (з межах громадського бюджету на локальні проекти сума складає до 1030,0 тис. грн).

Згідно положення про громадський бюджет мешканець міста, якому вже виповнилось 16 років, може обрати 5 на його думку найкращих проектів, які варто реалізувати в наступному році за кошти міського бюджету, які сприятимуть вирішенню реальних проблемних питань як у місті в цілому, так і у конкретному мікрорайоні.