• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Робоча група розглянула останні 19 проектів, поданих у рамках Громадського бюджету

29 грудня відбулося засідання робочої групи з розгляду проектів, які будуть реалізуватись у 2017 році у рамках Громадського бюджету

У ході зустрічі було розглянуто 19 проектів, з них 1 було відхилено за згодою автора, щодо 8 було винесено позитивне рішення, а щодо 7 — негативне. Ще 3 проекти відправлено на доопрацювання.

Як зауважила заступник міського голови Ірина Плющій, яка проводила засідання, усі запропоновані проекти будуть пріоритетними для влади на наступний рік. Причому йдеться навіть про ті, які не були допущені до голосування через невідповідність вимогам Положення. Але це не означає, що вони залишаться неосвоєними.

Як розповіла Ірина Миколаївна, керівництво міста планує створити окремий Фонд саме для проектів, що є безумовно корисними для міста, але не відповідають умовам Положення. Наступний рік запропоновано оголосити роком здоров’я, тож реалізація проектів, спрямованих на покращення умов життя бердянців і популяризацію здорового, активного способу життя, стане для міської влади одним із першочергових завдань.

Також Ірина Плющій поінформувала присутніх про подовження терміну розгляду поданих проектів до 6 січня. А голосування розпочнеться з 23 січня 2017 року.