• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Розпочато голосування за проекти громадського бюджету

29 липня розпочалось голосування за ідеї-проекти мешканців міста, які вони подали в межах громадського бюджету 2020 року.

Участь у голосуванні беруть 38 проектів на загальну суму понад 5 млн. грн. З них 7 проектів — загальноміських на суму майже 2,5 млн. грн (загальна сума на ці проекти в межах громадського бюджету складає 440 000 грн) і 31 проект — від різних комітетів мікрорайонів на суму 2,6 млн. грн (з межах громадського бюджету на локальні проекти сума складає до 1030,0 тис. грн). Згідно положення про громадський бюджет мешканець міста, якому вже виповнилось 16 років, може обрати 5 на його думку найкращих проектів, які варто реалізувати в наступному році за кошти міського бюджету, які сприятимуть вирішенню реальних проблемних питань як у місті в цілому, так і у конкретному мікрорайоні. Голосування триватиме 15 днів, до 12 серпня включно.

Проголосувати можна он-лайн на електронній платформі “Громадський бюджет” або у паперовому вигляді в пунктах для голосування. Нагадаємо, що пункти для голосування розташовані у Центрах громадських ініціатив у кожному мікрорайоні, у контакт-центрі, що знаходиться на першому поверсі виконавчого комітету і Центрі надання адміністративних послуг.