• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Розпочато розгляд поданих мешканцями проектів Громадського бюджету

3 липня відбулося засідання робочої комісії для здійснення основних заходів щодо впровадження та функціонування громадського бюджету (бюджет участі) у м. Бердянськ, на якому розпочався розгляд поданих мешканцями проектів.

На початку заступник міського голови Юлія Дойнова нагадала, що на реалізацію проектів передбачено 1,5 млн. грн на 2020 рік. На загальноміські проекти - від 440,0 тис. грн; на локальні проекти – до 1030,0 тис. грн, у тому числі по мікрорайонах (враховуючи чисельність їх мешканців).

За період з 15 квітня по 14 травня 2019 року до електронної системи „Громадський проект” внесено 40 проектів на загальну суму 5 313,2 тис. грн.

У електронній системі зареєстровано 28 авторів (18 жінок та 10 чоловіків). 11 авторів брали участь і в минулих роках.

По мікрорайонах найбільшу кількість проектів подав Скловолокно - 12. По одному проекту подали Ліски, Військове містечко, 8 березня, АКЗ та Слобідка-Коса.

Із 40 поданих проектів 30% (12 шт) стосуються сфери освіти, 6 проектів — житлово-комунального господарства, 5 — соціальний захист, 4 — спорт. По три і по два проекти відповідно культура та охорона здоров’я і безпека та громадський порядок.

Попередньо проекти перевіряються на відповідність вимогам Положення про громадський бюджет. На засіданні члени робочої комісії за участі авторів розпочали розгляд проектів та звітів до них. Усього було розглянуто 20 проектів. Вони стосувалися закупівлі обладнання для відкриття гуртка робототехніки в Центрі дитячо-юнацької творчості, облаштування спортивних майданчиків у мікрорайонах та навчальних закладах, придбання камер відеоспостереження для закладів освіти та культури, облаштування прибудинкових територій, проведення заходів та багато іншого.

Із 20-ти розглянутих проектів 11 були допущені до голосування, решта 9 відправлені на доопрацювання. Їх розглянуть на наступному засіданні робочої комісії.