• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Ще 20 проектів Громадського бюджету отримали позитивний висновок та допущені до голосування

Сьогодні на черговому засіданні робочої комісії для здійснення основних заходів щодо впровадження та функціонування громадського бюджету (бюджет участі) у м. Бердянськ були розглянуті ще 20 проектів, поданих мешканцями.

Нагадаємо, до електронної системи „Громадський проект” внесено 40 проектів на загальну суму 5 313,2 тис. грн. На минулому засіданні із 20-ти розглянутих проектів 11 були допущені до голосування, решта 9 відправлені на доопрацювання. Сьогодні на нараді усі представлені проекти отримали позитивний висновок та будуть допущені до голосування.

Серед сьогоднішніх проектів — встановлення стели на в’їзді до мікрорайону “Слобідка” та арт-об’єкту “Я люблю АЗМОЛ”, облаштування тротуару на перехресті вулиць Софіївська та Руденка, придбання системи кондиціювання для актової зали ЗОШ №11, благоустрій подвір’я ЗОШ №3, придбання музичної апаратури та укомплектування медіа-студії гімназії №2, продовження проекту Бердянського територіального медичного об’єднання “Чиста лікарня, встановлення електричного підйомника для інвалідів у будівлі дитячої поліклініки, встановлення ігрових та спортивних майданчиків у різних мікрорайонах міста, розширення системи відеоспостереження на території гімназії №3, придбання функціональних ліжок і технічних засобів реабілітації та засобів догляду за людьми з невиліковними хворобами тощо.

На черговому засіданні робочої комісії, яке заплановано на наступний тиждень, будуть розглянуті 9 проектів, що направлялися на доопрацювання, та будуть визначені пункти для голосування. А віддати свої голоси за 5 проектів можна буде з 29 липня. Голосування триватиме по 12 серпня включно.