• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Ще 10 проектів громадського бюджету боротимуться за голоси мешканців міста

У четвер, 22 грудня, відбулось третє засідання робочої комісії щодо впровадження громадського бюджету у м.Бердянськ.

Провела засідання заступник міського голови, голова робочої комісії Ірина Плющій. Участь в засіданні взяв представник громадської організації «Нова енергія» (організація, яка розробила інтернет-платформу “Громадський проект”) Іван Шкурат. Було розглянуто 22 проекти, з яких 10 допущені до голосування, 5 — направленні на доопрацювання, ще 5 — відхилені за невідповідністю положенню про громадський бюджет, розгляд одного перенесено на наступне засідання і ще один проект було знято з участі за згодою з автором.

На початку обговорення члени комісії розглянули 3 проекти, які на минулому засіданні були направленні на доопрацювання. Так, проект №726 „Органна та класична музика у Бердянську” отримав допуск до голосування. Як відзначив начальник відділу культури Микола Шостак, проект має культурне значення для міста і разом з автором будуть доопрацьовані кілька позицій по бюджету.

Проекти №794 „Благоустрій дитячого майданчика у мікрорайоні Слобідка” та №736 „Велобердянськ” були відхилені, але, як відзначила Ірина Плющій, всі проекти, які мають капітальні видатки у своїх розрахунках, на наступний рік будуть включені до додаткового фонду.

Також члени комісії повторно розглянули проект №657 „Відкриття комунікативного центру для соціально-незахищених громадян”, автора Шилової Наталі, яка не була згодна з рішенням комісії про відхилення проекту. Детально ще раз були роз’яснені причини такого рішення - серед них наявність капітальних видатків та неможливість використання громадськими організаціями на безоплатній основі приміщення комунальної власності по вул. Північна, 13, зазначеного у проекті. Крім того, наразі це приміщення бере учась у конкурсі з аренди приміщень комунальної форми власності. В ході дискусії проект було допущено до голосування за умови, що автор допрацює проект в частині бюджету - виключить капітальні видатки та зазначить суб’єкта використання приміщення - юридичну особу комунальної форми власності КУ "Територіальний центр соціального обслуговування". 

Далі члени комісії розглянули 18 проектів, з яких 8 було допущено до голосування, 5 — направлено на доопрацювання, 3 відхилено, 1 проект було знято за згодою з автором, розгляд ще одного проекту автори попросили перенести.

Підсумовуючи засідання Іван Шкурат поділився своїм враженням та відзначив, що є ефективний діалог між владою та громадськістю, подякував всім за роботу, а авторам побажав не зупинятися та не втрачати робочого настрою, бо далі головний етап — голосування мешканців за проекти. 

Допущено до голосування:

№670 „Вшанування історичного вкладу греків у розвиток міста Бердянська”, автор – Нагай Ірина Давидівна. Вартість проекту – 10,0 тис. грн.

№700 „ВХІДнаСХІД. Культурна мапа Бердянська і етнічна мапа Приазов’я”, автор – Королевська Юлія Юріївна. Вартість проекту – 369,0 тис. грн.

№755 „Щасливе дитинство”, автор – Антолік Оксана Миколаївна. Вартість проекту – 343,7 тис. грн.

№779 „Мікрорайон Ліски – Музей під відкритим небом – Минуле та майбутнє”, автор – Сокирко Володимир Дмитрович. Вартість проекту – 103,3 тис. грн.

№ 656 „Затишний майданчик (біля входу до КДЮТ „Зоряний”, автор – Дрянєва Світлана Олександрівна. Вартість проекту – 30,0 тис. грн.

№658 „Лежачі поліцейські” біля КДЮТ „Зоряний”, автор – Дрянєва Світлана Олександрівна. Вартість проекту – 16,0 тис. грн.

№764 „Шкільний двір моєї мрії”, автор – Міщенко Максим Вікторович. Вартість проекту – 201,6 тис. грн.

№695 „Озеленення парку біля третьої школи”, автор – Куликова Тетяна Володимирівна. Вартість проекту – 3,5 тис. грн.

Направлено на доопрацювання:

№689 „Парк „Юність”, автор – Бурлака Валентина Федорівна. Вартість проекту – 79,0 тис. грн.

№705 „Реабілітаційне обладнання для дітей – вихованців Центру „Турбота”, автор – Черкатська Маргарита Юріївна. Вартість проекту – 500,0 тис. грн.

№ 724 „Кімната трудотерапії для особливих дітей та соціально незахищених осіб”, автор – Грєбєнщикова Вероніка Петрівна. Вартість проекту – 103,1 тис. грн.

№787 „Сквер та дитячий ігровий майданчик „Південгідромаш”, автор проекту – Заворотня Ірина Миколаївна. Вартість проекту – 42,1 тис. грн.

№795 „Алея волонтерів”, автор - Щербакова Тетяна Федорівна. Вартість проекту – 324,3 тис. грн.

Відхилено:

№ 662 „Відновлення історичного вигляду бердянської кірхи”, автор – Кожевніков Артур Альбертович. Вартість проекту – 500,0 тис. грн.

№681„Оздоровчий парк відпочинку”, автор – Бороменська Галина Олександрівна. Вартість проекту – 343,8 тис. грн.

№721 „Спортивно-виховний комплекс під відкритим небом для дітей від пісочниці до підлітків і старше”, автор – Стоєв Олег Іванович. Вартість проекту – 265,2 тис. грн.

Проект знято за згодою з автором:

№675 „Озеленення”, автор – Куликова Тетяна Володимирівна. Вартість проекту – 37,6 тис. грн. (наразі триває розробка проекту комплексної реконструкції схилу гори).

Автори звернулись з проханням перенести розгляд проекту.

№679 „Другий Всеукраїнський фестиваль ковалів „Сталева хвиля-2017”, автор – Пшенична Ганна Анатоліївна. Вартість проекту – 182,4 тис. грн..