• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

За перемогу у громадському бюджеті змагатиметься 40 проектів

10 жовтня, відбулося чергове засідання робочої комісії щодо впровадження та функціонування громадського бюджету у м.Бердянськ.

Провела засідання Ірина Плющій, заступник міського голови, голова комісії. На порядку денному був повторний розгляд 4 проектів, направлених на доопрацювання. За результатами обговорення три проекти допустили до голосування. Серед них “Збереження материкової частини Бердянської коси", „Доступний спорт”(авторам було запропоновано знайти інше місце для його реалізації, адже їх пропозиція стосувалася території пляжу, який знаходиться в оренді до 2022 року. Було проведено перемови з орендарем, який запевнив ініціативну групу, що існуючий спортмайдачник буде розвиватися і демонтувати його мета не стоїть) та “Спортивні майданчики” (район «Південгідромашу», селище Кабельників, район Ламповий).

Проект „Відпочиваємо разом на просторах нашого краю” було відхилено. За роз’ясненнями спеціалістів управління житлово-комунального господарства, він підпадає під капітальні видатки згідно регламентуючих документів, тому не може бути допущений до реалізації в межах громадського бюджету. Але, як зауважила Ірина Плющій, ідея цікава і має підтримку мешканців, тому буде направлено запит на виділення коштів з міського бюджету на розробку проектно-кошторисної документації, що надасть можливість комплексно підійти до облаштування зони відпочинку біля турбази "Парус" у мікрорайоні "Колонія".

Тож, до участі в голосуванні було допущено 40 з 42 поданих проектів. 23 жовтня розпочнеться голосування, яке триватиме до 6 листопада включно. Всі, кому виповнилось 16 років і більше, хто проживає, навчається або працює в Бердянську, запрошуються взяти участь у голосуванні за подані проекти в рамках програми “Громадський бюджет м. Бердянськ”. Проголосувати можна за 5 кращих проектів. У планах проведення ярмарку проектів, щоб автори мали змогу презентувати свої ідеї та залучити до голосування якомога більше мешканців.