• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Збігає строк подання громадських проектів

Про це сьогодні на зустрічі керівництва міста із бердянськими журналістами нагадала заступник міського голови Ірина Плющій.

3 липня по 01 серпня 2017 року (включно) триває строк подачи проектів громадського бюджету. Ірина Миколаївна розповіла, що наразі на конкурс вже подано 5 проектів. Це створення школи фехтування; облаштування комфортної зони очікування та дитячого куточка для відвідувачів УПСЗН; створення зони відпочинку біля озера в мікрорайоні Колонія-Слобідка, а також встановлення на автобусних зупинках названих вище мікрорайонів спеціальних стендів для оголошень; створення „казкового” скульптурного комплексу на Азовському проспекті в районі ЗОШ №2.

Тож Ірина Миколаївна закликала мешканців скористатися унікальною можливістю та подати свої ідеї щодо покращення нашого міста.

Нагадаємо: як і минулого року, проекти можна подати в письмовому вигляді (відділ з надання адміністративних послуг „Єдиний офіс” за адресою проспект Азовський, 37/9) та електронному (офіційний сайт Бердянської міської ради розділ „Громадський проект”).

Умови участі, як вибрати ідею та подати проект, заповнити бланк-заявку проекту на участь у конкурсі на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі „Громадський проект” розміщені:

 • нормативно-правові документи – рішення чотирнадцятої сесії Бердянської міської ради VII скликання № 2 від 19.08.2016 „Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у м.Бердянськ”, саме Положення про громадський бюджет зі змінами, бланк-заявка проекту;
 • інструкція для авторів по формуванню проектної заявки та інструкція, як проголосувати за проект.

Звертаємо увагу на те, що однією із основних вимог до проектів згідно з Положенням про громадський бюджет, є те, що реалізація проекту не передбачає проведення робіт з будівництва, реконструкції або капітального ремонту об’єкта (тільки поточні роботи). Тому, шановні автори, при підготовці проекту та заповненні його бланку-заявки звертайте увагу на перелік робіт, які передбачає ваш проект. Уважно заповнюйте розділ „Бюджет проекту”, який передбачає найменування робіт та їх вартість, яку можна отримати шляхом використання інтернет-довідників, а саме на сайті Міністерства регіонального розвитку. Чому ця вимога є найбільш актуальною? Тому що враховуючи досвід минулого року, більшість поданих проектів передбачала саме капітальні роботи і тому були відхилені конкурсною комісією. А це цікаві, хороші проекти, на підготовку яких автор витратив достатньо часу. Усі ці вимоги конкретно визначено в Інструкції по формуванню проектної заявки, яка розміщена для авторів на офіційному сайті.

Усі подані проекти після 01 серпня поточного року будуть розглядатися спеціалістами структурних підрозділів виконавчого комітету на відповідність вимогам Положення про громадський бюджет та проходити конкурсний відбір на засіданнях робочої комісії, створеної розпорядженням міського голови. Проекти, які пройшли конкурсний відбір та будуть брати участь у голосуванні, повинні за 10 днів до голосування бути розміщені на сайті у розділі „Громадський проект”. Цей період попередньо (в залежності, яка кількість проектів буде подана) планується провести до 22 жовтня, та з 23 жовтня розпочнеться процедура голосування за проекти.