• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Звіт про стан реалізації проектів за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі) у м.Бердянськ станом на 20.04.2019 року

Нагадаємо, що в 2019 році за кошти громадського бюджету буде реалізовано 17 проектів-переможців громадського голосування на загальну суму 1 млн. 475 тис. грн.


Вже три проекти реалізовано, зокрема:


- Інформуємо кожного мешканця мікрорайону”. Автор Олена Вербицька пропонувала встановити у місцях масового перебування мешканців мікрорайону РТС антивандальні дошки для оголошень. Було проведено конкурс на визначення виконавця цих робіт, ним став ФО-П Павлов В.В. Сума за договором склала 36,0 тис. грн. Було встановлено дошки для оголошень на зупинках громадського транспорту по руху автобусу маршруту №4/3 (7 од.) та на зупинках по Мелітопольському шосе (3 од.).


- “Чисте охайне місто”. Автор Світлана Малихіна також пропонувала встановити стенди для оголошень на зупинках громадського транспорту в мікрорайоні Слобідка. В ході конкурсу переможцем став ФО-П Павлов В.В. Сума договору становила 15,5 тис. грн. Вже встановлено 7 стендів по вул. Запорізьких козаків "3-й пляж"; "Дельфін"; біля магазину "Кураж"; вул. Толстого "Червона гвоздика"; магазин "Слободський"; пров. Рибацький 22а угол вул. Чубаря; магазин "Продукти" вул. Набережна (біля сходів на алею).


- “Чиста лікарня”. Автор Дмитро Єгоров запропонував запровадити сучасну технологію прибирання відділень лікарні та придбати новий інвентар для прибирання приміщень КУ «Бердянське територіальне медичне об'єднання". Шляхом конкурсних закупівель було придбано інвентар для КУ «Бердянське територіальне медичне об'єднання" (4 прибиральні системи з насадками та витратними матеріалами, 2 пральні машини) на загальну суму 190 тис. грн. Придбаний дороговартісний інвентар для прибирання дозволить ретельніше проводити дезинфекційну обробку приміщень відділень хірургічного та анестезіологічного профілю.


Детальніше про стан реалізації інших проектів дивіться у доданому файлі.