• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Звіт про стан реалізації проєктів-переможців бюджету участі Бердянської міської ТГ станом на 01.01.2021 року

В 2020 році було реалізовано 13 з 15 проектів бюджету участі, три проекти частково.

Управління економіки надає огляд, щодо стану реалізації проектів бюджету участі. Нагадаємо, що в 2020 році мало бути реалізовано 15 проектів-переможців на загальну суму 1 млн. 369 тис. грн.


Карантинні заходи, запровадженні для протидії поширення коронавірусної хвороби, внесли свої обмеження в хід реалізації проектів громадського бюджету 2020 р.


Тож було реалізовано 13 проектів з 15. Успішно реалізовано проекти з улаштування дитячого майданчика по вул. Верещагіна,12.; привітна кімната — відремонтовані приміщення ЦОЇ в школі №4; встановлені стели – візитівка мікрорайону  „Слобідка”  та  "Я люблю Азмол", проведено благоустрій подвір'я ЗОШ №3 (укладено тротуарну плитку), закуплено та встановлено електричний підйомник для інвалідів у будівлі дитячої поліклініки тощо.


Два проекти: сучасна їдальня в ЗОШ №13 та створення сучасного спортивного майданчика у мікрорайоні „Військове містечко” біля буд. №11 не вдалося реалізувати. Як відзначається у звіти документи на закупівлю обладнання подавались на конкурси кілька разів, проте не знайлось, бажаючих взяти участь у конкурсах.

Загалом сума економії по реалізації проєктів в ході закупівель склала 15,82 тис. грн, сума невикористаних коштів (нереалізовані проекти) - 124,028 тис. грн.Детальніше про проекти удоданому файлі.