Проекти на реалізації Детальніше
Статус:
Тип:
Бюджет
1 500000 грн
Скинути
 • Культура та туризм

  Ми - гостинні, працьовиті, врожаї у нас багаті На реалізації

  У нашому мікрорайоні запланована реконструкція алеї Франка. Гарно буде виглядати на оновленій алеї архітектурна споруда - символ району. Він об’єднує в собі частку того, чим славиться наш район. Це яскрава його частка, знайома кожному мешканцю. Він може стати родзинкою нашого району, прикрасить оновлену алею, дасть можливість сфотографуватися на пам’ять біля нього і мешканцям, і відпочиваючим.

  Автор проекту
  Світлана Валеріївна Калиниченко
  Світлана Калиниченко
  бюджет 66 777 грн.
  Проголосувало 1097
 • Охорона здоров'я

  Модернізація холу дитячої полікліники На реалізації

  Створення комфортної та одночас розвиваючої зони очікування для дітей та їх батьків у холі дитячої полікліники допоможе з користю провести час очікування та зменшити психологічну напругу дітей перед відвідуванням лікаря.

  Автор проекту
  Валерія Володимирівна Калайтан
  Валерія Калайтан
  бюджет 99 900 грн.
  Проголосувало 1232
 • Охорона здоров'я

  Створення сучасного медичного тренінгового центру На реалізації

  Сучасна медицина потребує постійного удосконалення. Сучасні технології навчання медичного персоналу зробили далеко крок уперед. Існують реалістичні манекени з відпрацювання практичних навичок.З розвитком Інтернет-комунікацій відкрилася унікальна можливість дистанційного навчання персоналу та консультування пацієнтів. З'явився окремий напрям - телемедицина.

  Автор проекту
  Дмитро Володимирович Єгоров
  Дмитро Єгоров
  бюджет 499 900 грн.
  Проголосувало 1139
 • Освіта

  Сучасна їдальня - смачна їжа в ЗОШ №11 На реалізації

  Гаряче харчування дітей під час перебування у школі є одним з важливих умов підтримки їх здоров’я і здатності до ефективного навчання. В школі навчається 1299 учнів, які щоденно отримують гаряче харчування. Організовано повноцінне, безпечне та якісне харчування дітей. Цей проект дасть змогу оновити застаріле обладнання відповідно до санітарних норм.

  Автор проекту
  Максим Вікторович Міщенко
  Максим Міщенко
  бюджет 98 830 грн.
  Проголосувало 508
 • Освіта

  Актова зала - місце естетичного виховання учнів у школі На реалізації

  Сцена актової зали школи потребує проведення комплексних робіт для створення естетичного вигляду зали та безпечних умов для учасників заходів.

  Автор проекту
  Наталя Львівна Івахнік
  Наталя Івахнік
  бюджет 33 000 грн.
  Проголосувало 283
 • Культура та туризм

  Щасливе дитинство На реалізації

  Сутність проекту полягає у організації тематичних святкових заходів для мешканців та гостей міста Бердянська, протягом 2018 року (Додаток 1). Це масштабні свята, які будуть включати на безкоштовній основі проведення майстер-класів для дітей та дорослих, ігр з аніматорами, спортивних змагань, створення фотозон, аквагрим, святкових концертів тощо.

  Автор проекту
  Оксана Миколаївна Антолік
  Оксана Антолік
  бюджет 84 540 грн.
  Проголосувало 553
 • Охорона здоров'я

  БЕЗКОШТОВНИЙ ІНТЕРНЕТ (Wi- FI) У ЛІКАРНІ На реалізації

  На превеликий жаль на території лікарняного комплексу доступу до інтернету немає не тільки у пацієнтів, але й у більшості лікарів. Пропоную об'єднати всі лікарняні будівлі КУ БМР «БТМО» в єдину комп'ютерну мережу і організувати вільний (безкоштовний) доступ в інтернет (Wi -Fi) як для пацієнтів, так і для лікарів.

  Автор проекту
  Дмитро Володимирович Єгоров
  Дмитро Єгоров
  бюджет 495 000 грн.
  Проголосувало 1257
 • Інше

  Наведемо лад у мікрорайоні На реалізації

  Ми кожен день проходимо повз обклеєних різними об’явами дерев, автобусних зупинок, електричних стовпів, стін будинків тощо. Це дуже неприємне явище. Дуже хочеться зробити наше місто чистим і охайним. Для цього пропоную почати з нашого мікрорайону. Встановити на автобусних зупинках стенди для оголошень. Порушників буде легко знайти та оштрафувати. І порядок наведемо, і бюджет поповнимо.

  Автор проекту
  Світлана Валеріївна Калиниченко
  Світлана Калиниченко
  бюджет 22 500 грн.
  Проголосувало 1116
 • Охорона здоров'я

  Придбання сучасного проектору з метою підвищення якості навчання персоналу На реалізації

  Наукові наради, конференції та навчання проходять із залученням значної кількості учасників та в приміщенні великої площі, тому необхідно придбати сучасний проектор великої потужності, на основі лазерної або світодіодної технології. Використання застарілих технологій лампових проекторів призводить до швидкої зношуванності та частої заміни запчастин.

  Автор проекту
  Дмитро Володимирович Єгоров
  Дмитро Єгоров
  бюджет 97 000 грн.
  Проголосувало 1061