• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

“Прозорий офіс” в Управлінні праці та соціального захисту населення Брав участь

Доданий
13.05.2019
Номер
15
Соціальний захист

Проект передбачає все необхідне для якісного обслуговування громадян, з урахуванням потреб осіб з інвалідністю, людей похилого віку, батьків з малюками - встановлення прозорих дверей, придбання та установлення стійки-ресепшн, кулеру для води, створення вільної WI-FI зони, придбання офісних диванів, проведення поточного ремонту сан-вузлів з установленням сантехніки, сповивального столику.

Автор проекту
Олена
Олена Зубко
Бюджет
158 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центр міста
Адреса
вул. Захисників України (Дзержинського), 29, Бердянськ

Опис

Проблема

Значна кількість мешканців міста звертається до управління праці та соціального захисту населення для отримання соціальних послуг. Так у 2017 році до управління звернулось — 81 469 осіб (у середньому в день 320 осіб), а у 2018 році — 123 271 осіб (у середньому відповідно - до 500 осіб). На жаль не завжди вистачає місця для очікування в приміщенні, не зручно розміщено робоче місце спеціаліста-координатора відділу прийому документів, у нього не має можливості одночасно консультувати та допомагати відвідувачу при отриманні талону електронної черги. Також туалет не відповідає вимогам потреб осіб з інвалідністю. Для молодих матусь та їх малеч відсутнє місце для сповивання та годування малюка

Мета проекту

Створення «Прозорого офісу” в управлінні праці та соціального захисту населення має на меті реформування систему надання послуг шляхом запровадження принципів швидкого та якісного обслуговування. Будуть створені комфортні умови для кожного відвідувача та все необхідне для якісного обслуговування громадян – затишні зони очікування, доступність для осіб з інвалідністю, зона WI-FI.

На кого розрахований проект

Розраховано на непрацездатних мешканців міста, осіб з інвалідністю, людей похилого віку

План реалізації

Встановлення прозорих дверей, придбання та установлення стійки-ресепшн, кулеру для води, створення вільної WI-FI зони, придбання комфортних офісних диванів, проведення поточного ремонту сан-вузлів з придбанням та установленням сантехніки, сповивального столику для жінок з малюками.

Основні показники оцінка результату впровадження проекту

Комфортні умови для відвідування управління та покращення надання соціальних послуг мешканцям міста.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Інфляція

Співфінансування проекту

Відсутнє

Відповідальні підрозділи

Управління праці та соціального захисту населення