• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Чисте узбережжя Відхилений

Доданий
13.08.2018
Номер
21
Навколишнє середовище

Пляж та море – це головна розвага відпочиваючих. Значна частина того, що забруднює пляжі, – це звичайні повсякденні предмети. Соціологічне опитування, яке провели вихованці ЦДЮТ влітку 2018 р. показало, що однією з причин проблеми забруднення пліжів є нестача контейнерів та баків для сміття, особливо на пляжах Верхової, мікрорайонів Ліски та АКЗ.

Автор проекту
Бюджет
59 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
Загальноміський
Адреса
просп. Праці, 24, Бердянськ

Опис

Проблема

Людство з давніх пір забруднювало земну поверхню відходами своєї діяльності. Але у ХХ столітті відбувся різкий стрибок і в характері, і в масштабах, і у впливі забруднень. Особливої гостроти біологічне забруднення водойм набуває в місцях масового відпочинку людей. Відбувається воно і в Бердянську- серці Азова, невеличкому курортному містечку. У 2017 році число туристів, відвідавших Бердянськ налічувало 1,5 млн. Пляж та море – це головна розвага відпочиваючих. Значна частина того, що забруднює пляжі, – це звичайні повсякденні предмети. Використовуючи їх, люди навіть не замислюються, де все це зрештою опиниться. Проведене опитування відпочиваючих влітку 2018 року показало, що одним з шляхів вирішення проблеми є встановлення додаткових контейнерів для сміття та сміттєвих урн, табличок "Не смітити" на найбільш забруднених пляжах міста: на Верховій, Лісках та АКЗ. Ініціаторами проекту”Чисте узбережжя” є вихованці гуртка ”Дебати” Центру дитячо-юнацької творчості.

Мета проекту

Зменшення забруднення пляжів Бердянська через встановлення додаткових сміттєвих контейнерів та урн, підвищення екологічної свідомості відпочиваючих.

На кого розрахований проект

Мешканці міста та відпочиваючі

План реалізації

1. Закупівля необхідної кількості контейнерів, урн та табличок. 2. Встановлення контейнерів, урн та табличок на 3-х пляжах Бердянська: Верховій, Лісках та АКЗ. 3. Проведення молодіжниї екологічних акцій 4. Розповсюдження інформації в ЗМІ.

Основні показники оцінка результату впровадження проекту

Наявність 60 контейнерів та урн для сміття; чистота пляжів; позитивні відгуки мешканців

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Встановлені урни та контейнери можуть бути вкрадені або пошкоджені!

Співфінансування проекту

У рамках програми Активний громадянин-ефективна влада проведення семінарів, тренінгів безкоштовно.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства