• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

SOS: врятуємо наші душі Брав участь

Доданий
14.08.2018
Номер
36
Освіта

Кризові явища, які нині переживає суспільство, спричиняють значне нервове напруження, негативно впливають на здоров’я людини. Особливої гостроти набула проблема соціально-психологічного захисту та супроводу, психологічної допомоги як окремим дітям, так і учням-переселенцям зі сходу. ЦДЮТ може стати місцем, де діти відчувають себе найбільш безпечно, комфортно.

Автор проекту
Бюджет
66 650 грн
Розрахунок бюджету
Район
Загальноміський
Адреса
просп. Праці, 24, Бердянськ

Опис

Проблема

Кризові явища, які нині переживає суспільство, спричиняють значне нервове напруження, негативно впливають на здоров’я людини. Надзвичайну увагу варто приділяти дітям з огляду на обмеженість їх життєвого досвіду, вразливість та незрілість дитячої психіки. Особливої гостроти набула проблема соціально-психологічного захисту та супроводу, психологічної допомоги як окремим дітям, так і учням-переселенцям зі сходу. Центр дитячо-юнацької творчості ім. Руднєвої відвідують учні з усіх шкіл міста, серед яких дуже велика кількість дітей, які потребують психологічної підтримки. І саме в тому місці, де діти відчувають себе найбільш безпечно, комфортно та пристосовано буде доцільно надавати їм спеціалістами центру психологічну допомогу. Постає проблема у наявності такого кабінету, де діти могли б отримувати психологічну підтримку.

Мета проекту

Соціально-психологічний захист та супровід, психологічна допомога як молоді Бердянська, так і родинам-переселенцям зі сходу України.

На кого розрахований проект

Діти, молодь, родини з дітьми, які потребують психологічної допомоги, педагоги.

План реалізації

1. Ремонт та закупівля меблів та обладнання 2. Організація роботи кабінету психологічної підтримки: проведення консультацій, семінарів, тренінгів, ігор. 3.Співпраця зі ЗМІ

Основні показники оцінка результату впровадження проекту

Кількість осіб, яким надана допомога. Результати діагностики. Відгуки громадськості

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Інфляція. Небажання з боку родини в отриманні саме психологічної (а не фінансової) допомоги.

Співфінансування проекту

Відсутнє

Фотографії

Файли

Відповідальні підрозділи

Відділ освіти