• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«За здоров’ям – на сучасний спортивний майданчик» Відхилений

Доданий
14.07.2020
Номер
48
Освіта

Спортивний футбольний майданчик на території Бердянської гімназії №1 «Надія» знаходиться в неналежному технічному стані. Він має старе штучне покриття, встановлене в 2010 році, яке через велике навантаження протягом значного періоду експлуатації, стало непридатним для використання та травмонебезпечним для дітей. У закладі навчаються діти зі всіх мікрорайонів міста.

Автор проєкту
Бюджет
490 479 грн
Розрахунок бюджету
Район
Загальноміський
Адреса
вул. Шмідта, 12/38, Бердянськ

Опис

Проблема

Спортивний футбольний майданчик на території Бердянської гімназії №1 «Надія» знаходиться в неналежному технічному стані. Він має старе штучне покриття, встановлене в 2010 році, яке через велике навантаження протягом значного періоду експлуатації, стало непридатним для використання та травмонебезпечним для дітей.

Мета проекту

Створення комфортних умов для проведення уроків фізкультури та спортивних змагань на футбольному майданчику, який буде доступним для учнів усіх вікових категорій. Це сприятиме підвищенню рівня фізичного здоров’я та соціальної адаптації дітей, забезпечить вихованцям змістовне і цікаве дозвілля. Пропонуємо замінити старе деформоване покриття майданчика на сучасне штучне покриття та облаштувати футбольне поле новою огорожею для якісного та безпечного проведення занять.

На кого розрахований проект

Усі учасники освітнього процесу гімназії №1 "Надія" та здобувачі освіти ЗЗСО міста.

План заходів з реалізації проекту

1.Підготовка майданчику для ремонтних робіт (демонтаж старого покриття, вивіз сміття). 2. Підготовка основи для асфальтного покриття. 3. Встановлення асфальтового покриття. 4. Улаштування монолітного безшовного поліуретанового покриття футбольного майданчика. 5. Нанесення розмітки. 6. Ремонт, заміна секцій огорожі. 7. Введення в експлуатацію.

Основні показники оцінки результату

Буде створено належні умови для занять з фізичного виховання, охорони здоров’я, фізичного розвитку.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Можливі зміни на вартість матеріалів на момент втілення проекту.

Співфінансування проекту

У гарантований термін експлуатації не потребує подальшого фінансування

Фотографії