• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Клімат-контроль" актової зали ЗОШ №11 Брав участь

Доданий
14.08.2018
Номер
30
Освіта

Придбання кліматичної техніки для актової зали ЗОШ №11. Створення комфортних умов для проведення різноманітних творчих заходів.

Автор проекту
Юрій
Юрій Міюц
Бюджет
99 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Загальноміський
Адреса
бульв. Шевченка (Гайдара Аркадія), 9, Бердянськ

Опис

Проблема

Нова освітня програма передбачає забезпечення всебічного розвитку дитини та її талантів. Реалізації цього завдання неможлива без використання актової зали, у якій проводяться всі шкільні свята, випускні вечори, заняття з хореографії, репетиції та вистави театральної студії " Браво", а також інших гуртків. Актова зала – місце цікавих концертів, загальношкільних заходів та заходів для жителів мікрорайону. Створення сучасної, модернізованої актової зали в школі необхідно для розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, підтримки талановитих учнів та відкриття нових талантів, популяризації творчих робіт своїми руками у комплексному розумінні hand made. Але температурний режим у приміщенні зали площею 300 кв.м. у зимовий час (температура до 10-12 ◦ С) та літній час (занадто висока – до 35◦ С) в силу відсутності кліматехнічної техніки) знецінюють важливість заходів, впливає на стан здоров’я присутніх.

Мета проекту

Метою проекту є створення комфортних умов для забезпечення змістовного дозвілля школярів, мешканців мікрорайону, виявлення творчих, діяльних, обдарованих дітей. Школа — це сучасний навчальний заклад, діяльність якого спрямована на особистість кожного учня, розвиток його талантів та здібностей. Тому в школі необхідно створити належні умови для проведення виховних заходів, гурткової роботи, забезпечити дітям можливість розвивати свої таланти.

На кого розрахований проект

1370 учнів, вчителі, батьки ЗОШ №11, громадськість.

План реалізації

Придбання та встановлення кліматичної техніки.

Основні показники оцінка результату впровадження проекту

Економія обсягів теплопостачання на початку опалювального сезону.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Відсутні

Співфінансування проекту

Можливість співпраці з підприємцями в плані співфінансування в стадії обговорення.

Відповідальні підрозділи

Відділ освіти