• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

“Щасливий друг” - облаштування майданчика для тренування та вигулу собак Брав участь

Доданий
14.07.2020
Номер
50
Комунальне господарство

Облаштувати майданчик для дресирування та вигулу собак по пр. Азовському (під горою), що дозволить безпечно і корисно проводити час власникам зі своїми улюбленцями. За ініціативи членів Бердянського Клубу службового собаківництва (голова В.Скалозуб) майданчик має стати центром об’єднання власників тварин, обміну новою інформацією, місцем для занять задля підвищення рівня культури власників.

Автор проєкту
Дмитро
Дмитро Єгоров
Бюджет
495 780 грн
Розрахунок бюджету
Район
Загальноміський
Адреса
просп. Азовський (Леніна), 2, Бердянськ

Опис

Проблема

Досить гострою проблемою нашого міста є повна відсутність відповідно обладнаних майданчиків для виховування та вигулу домашніх улюбленців, що спричиняє виникнення непорозумінь та конфліктних ситуацій між мешканцями і власниками собак, оскільки вигул здійснюється в неналежних місцях, а єдиний майданчик по пр. Азовський (під горою) для дресування наразі в незадовільному стані. Через недостатність інформації про правила, норми поведінки та доступність тренувань маємо: низьку обізнаність щодо поводження власників тварин на прогулянці – прибирання, повідок, намордник, поведінка, що належить до відповідальності власників і призводить до зниження рівня довіри містян до собак та їх власників. З метою популяризації спорту серед молоді, на оновленому майданчику регулярно будуть продовжуватись проводитися тренування з загального курсу дресування, а також з інших видів спорту з собаками.

Мета проекту

підвищення кінологічної культури і громадянської активності власників собак; - забезпечення активного вигулу собак, можливість вільного переміщення собак, не заважаючи оточуючим без повідка і намордника; - підвищення рівня соціалізації (керованості та адаптованості) собак в умовах міста; - посилення рівня соціальної відповідальності власників - створення місця проведення професійних консультацій з кінологами та спеціалістами; - поліпшення санітарно-епідемічного та екологічного стану в місті.

На кого розрахований проект

Власники тварин, а також потенційні власники, мешканці міста, гості (тренери, кінологи тощо)

План заходів з реалізації проекту

Розробка схеми майданчика, проведення закупівлі робіт з облаштування паркану, території та закупівлі нових тренажерів і снарядів, лавиць, урн, камер відеонагляду, доставка та монтаж обладнання, відкриття та презентація проекту із запрошенням гостей: власників собак, мешканців міста та спеціалістів з поведінки та тренувань улюбленців.

Основні показники оцінки результату

наявність місця для тренування та вільного вигулу собак, поліпшення екологічної ситуації міста

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

підвищення вартості робіт та обладнання в ході реалізації проекту в 2021 році.

Співфінансування проекту

можливе

Фотографії