• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сонячний настрій Реалізований

Доданий
11.11.2016
Номер
668
Інше

Шкільний двір – «візитна картка» навчального закладу. Подвір’я БСШ №16 має старе покриття (залізобетонні плити), яке подекуди зруйноване, потріскане та різне за розміром, що становить небезпеку для всіх учасників навчально-виховного процесу. Тому проект передбачае заміну старого покриття на сучасне енергозберегаюче (за рахунок накопичення сонячної енергії).

Автор проекту
Олена
Олена Зубко
Бюджет
499 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центр міста

Опис

Проблема

З часу введення школи в експлуатацію бетонне покриття зазнало значних ушкоджень і подекуди руйнування внаслідок негод. Це створює великі проблеми під час діставання дитини з дому до школи й навпаки, зокрема під час дощів, снігопадів, ожеледиць, коли дитина може зазнати ушкоджень і серйозного травмування. Окрім того, під час проведення навчально - виховного процесу (заходів, лінійок, акцій), коли виникає потреба в рухливих діях, школярі можуть бути травмовані через небезпечне зруйноване бетонне покриття.

Мета проекту

Осучаснення екстер'єру БСШ №16 нового типу шляхом накопичення сонячної енергії. Створення умов для безпечного здійснення навчально - виховного процесу, зокрема сприяння безпеці життедіяльності учнів, педколективу, батьків в темний час доби, заощадження державних коштів з міського бюджету. Сприяння охороні державного майна.

Бенефіціари проекту

У результаті виділення коштів на здійснення заміни старого покриття на сучасне бенефіціарами проекту стануть широкі маси бердянців, зокрема учні, для яких будуть створені безпечні умови для проведення навчально - виховного процесу, педагогічний колектив, батьки та громадська спільнота, які контактують зі школою. Здійснення проекту зміцнить довіру до влади, яка не байдужа до проблем здоров'язбереження дитини, викличе в останьої почуття вдячності дорослим за опікування нею, гордість за місто, рівень та якість життя у якому наближені до європейського.

План реалізації

Три місяці (з березня по травень)

Оцінка результату впровадження

Найвищий бал за можливою шкалою оцінювання.

Ризики

Виникнення форсмажорних обставин: відсутність фінансування та непередбачувані погодні умови.

Співфінансування проекту

Відсутнє