• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Другий Всеукраїнській фестиваль ковалів «Сталева хвиля»-2017. Брав участь

Доданий
12.11.2016
Номер
679
Культура

Облаштування майданчику для ковалів та зон для розваг. Масштабна рекламна компанія. Придбання необхідного обладнання та матеріалів (ковадла, намети, залізо, вугілля та інше), які забезпечать роботу ковалів. Запросити ковалів з різних міст країни, творчі колективи міста, артистів з інших міст, які будуть створювати унікальну атмосферу фестивалю. Розміщення і харчування учасників.

Автор проєкту
Ганна
«Громадська рада об'єднаних мікрорайонів»
Ганна Пшенична
Бюджет
182 412 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Низький рівень реклами м. Бердянська на державному рівні, низька ефективність залучення туристів з західних і центральних регіонів України, недостатній рівень культурного життя міста, а також залучення молоді до професійної майстерності.

Мета проекту

Збільшення туристичної привабливості м. Бердянськ; популяризація ковальського мистецтва; збагачення культурної спадщини міста.

Бенефіціари проекту

громада Бердянська

План реалізації

Облаштування території для проведення фестивалю. Придбання обладнання та матеріалів для ковалів: металу, навісів, тентів для виготовлення наметів, виготовлення горно, придбання ковадло, електричних дротів, вугілля і т.і. Організувати проживання та харчування учасників заходу, залучити місцеві творчі колективи, запросити артистів. Забезпечити громадський порядок, медичну та пожежні служби. Організувати фуд-корт, розваги для дітлахів, трансфер для проведення екскурсії по м. Бердянськ. Провести потужну рекламну компанію в ЗМІ, задіяти соціальні мережі Інтернет, надіслати прес-анонси та прес-релізи до національних телекомпаній. Забезпечення інформування готелів і баз відпочинку міста про проведення фестивалю.

Оцінка результату впровадження

Завдяки фестивалю збільшиться туристична привабливість нашого міста. Через залучення національних телекомпаній, про те, що Бердянськ це чудове місто курорт, де окрім морського відпочинку проходять різні цікаві заходи, дізнається велика кількість людей з інших міст країни, які забажають приїхати до Бердянська на відпочинок. Збільшення гостей міста приведе до збільшення надходжень до бюджету. Крім того, фестиваль популяризує робітничі професії та залишає у нашому місті після себе цінні ковальські вироби від провідних майстрів-ковалів України.

Ризики

Погодні умови. Завдяки Інтернет ресурсам «прогнозу погоди», дати проведення фестивалю можна буде коригувати.
Збільшення цін на товари та послуги в Україні. Пошук спонсорів та меценатів.

Співфінансування проекту

Відсутне

Фотографії