• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Безпечний пішохідний перехід Брав участь

Доданий
14.11.2016
Номер
699
Дорожнє господарство

Спеціальна фарба, що світиться наноситься на розмітку пішохідного переходу. Протягом дня ця фарба накопичує світло, а у вечірній і нічний час світиться протягом 6-8 годин без додаткового підсвічування. Пропонується, в першу чергу, розглянути можливість проведення робіт щодо нанесення дорожньої розмітки пішохідного переходу біля навчальних закладів міста.

Автор проекту
Костянтин
Костянтин Дадаєв
Бюджет
120 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

У темний час доби підвищується небезпека для пішоходів при переході через дорогу. У зв'язку з поганою освітленістю водій може не бачити пішохода на дорозі. Пішохідний перехід, що світиться, дозволить привернути увагу водія, вказати на наявність пішохідного переходу і можливого знаходження на ньому пішохода. Знизить аварійність і трагедії на дорозі. Так само фарба, що світиться, нанесена поверх дорожньої розмітки збільшить термін експлуатації самої дорожньої розмітки.

Мета проекту

Снизить аварийность на дороге, повысив безопасность пешеходов. Нанесение дополнительного слоя краски позволит увеличить срок эксплуатации дорожной разметки.

Бенефіціари проекту

Всі жителі і гості міста

План реалізації

Купити люмінофор ТАТ 33
Купити прозорий лак на водно-акрилової основі
Змішати ці 2 компонента для отримання готового продукту в співвідношенні 1:3
Нанести пульверизатором на готову розмітку.

Оцінка результату впровадження

Зниження аварійності та підвищення безпеки. Вечірньої пори дорожня розмітка буде красиво виглядати і вказувати пішоходам місця переходу вулиці. Збільшиться термін експлуатації дорожньої розмітки

Ризики

Відсутність фінансування

Фотографії