• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Допомога у порятунку життів. Закупівля моніторів пацієнта для реанімації Реалізований

Доданий
14.11.2016
Номер
709
курорт та туризм

Реанімація - ніхто не знає коли це слово його торкнеться. Раптова хвороба чи операція, нещасний випадок. Лікарі робитимуть все можливе щоб врятувати життя, але ми навіть не підозрюємо, яких зусиль це їм коштує. Наразі вони мають лише 3 із 18 прилада, що автоматично слідкує за станом пацієнта. Допоможімо лікарям рятувати життя придбавши ще хоча б декілька моніторів пацієнта!

Автор проєкту
Олена
Олена Однолько
Бюджет
465 143 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Нашим медичним закладам бракує сучасного обладнання. Дуже часто завдяки йому лікарі можуть рятувати наші життя та життя наших близьких. Мабуть, найбільш докладно про це можуть розказати вони самі, як у цьому роліку http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=38517. Ми радіємо цьому оновленню матеріально-технічної бази лікарні, але це лише 3 з 18 необхідних моніторів. Кожен з нас , чи наші близькі, рідні, знайомі можуть одного разу попасти на цей 6 поверх у якості пацієнтів. І цілком можливо, що саме завдяки монітору та вчасним діям лікарів ми отримаємо найголовніше - життя та здоров'я.

Мета проекту

Оснащення відділення ОАІТ КУ БТМО необхідним обладнанням, а саме моніторами паціента

Бенефіціари проекту

Уся громада міста, а також у деяких випадках і мешканці району, гості та відпочиваючи

План реалізації

Закупівля моніторів пацієнта, їх транспортування, встановлення та налаштування може зайняти від 1 тижня до 1 місяця, та є єдиним технологічним процесом у реалізації даного проекту

Оцінка результату впровадження

Покращення умов праці лікарів та можливість надання оптимального та швидкого призначення лікування пацієнтів, як результат - збереження життів.

Ризики

Єдиним ризиком даного проекту є можливість швидкого росту курсу валют чи інфляційні процеси.

Фотографії