• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивно - виховний комплекс під відкритим небом для дітей від пісочниці до підлітків і старше Відхилений

Доданий
14.11.2016
Номер
721
Спорт

У мікрорайоні Азмол є маленьке футбольне поле, поряд богато місця. Проект передбачає установку поля для футболу з штучним покриттям за рахунок мерії, таким чином треба встановити поле для волейболу, баскетболу в одне кільце, турніки рукоходи, облаштувати дитячий майданчик, зелені насадження клумби. Освітлення для перешкоди діям вандалів.

Автор проекту
Олег
Олег Стоєв
Бюджет
265 160 грн
Розрахунок бюджету
Район
Азмол

Опис

Проблема

У мікрорайоні АЗМОЛ немає єдиного спортивного комплексу, на якому могли б разом проводити час діти різних вікових категорій і груп. Відповідно діти з батьками відпочивають на різних дрібних майданчиках і не мають можливості наочно демонструвати свої спортивні досягнення для більш маленьких наших жителів , тим самим прищеплювати у молодшого покоління інтерес до спорту та здорового способу життя.

Мета проекту

Об'єднати дітей та дорослих різних віковіх груп в одному місці. Створити умови для спорту та відпочинку під відкритим небом, розвивати здоровій спосіб життя для усіх верст населення. Показати нашим гостям, що ми є спортивне місто.

Бенефіціари проекту

Геть усі жителі нашого міста та гості

План реалізації

Для реалізації даного проекту необхідно вирівняти поверхню майданчика, відсипати піском, придбати спортивне та ігрове обладнання з подальшою установкою, висадити зелені рослини, зробити доріжку для пішоходів, провести освітлення.

Оцінка результату впровадження

Гарне самопочуття, добре здоров'я, більш згуртоване суспільство, гордість жителів за те, що вони самі можуть приймати рішення в благоустріі рідного міста.

Ризики

Погодні умови

Співфінансування проекту

Відсутнє

Фотографії