• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Кімната трудотерапії для особливих дітей та соціально незахищених осіб. Брав участь

Доданий
14.11.2016
Номер
724
Соціальний захист

Інтеграція інвалідів до суспільного життя, шляхом залучення їх до праці.

Автор проекту
Вероніка
Вероніка Грєбєнщикова
Бюджет
136 380 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Питання залучення інвалідів до праці є одним із головних завдань щодо цієї категорії громадян. Доведено, що саме праця сприяє більш ефективному розвитку в організмі людини процесів, націлених на компенсацію наслідків інвалідності.
Залучення інвалідів до праці дозволяє значно підвищити життєвий рівень самих інвалідів та членів їхніх сімей; призводить до утвердження інвалідів як особистостей, формує і підтримує почуття людської гідності, дозволяє задовольнити їх потреби в активній життєдіяльності. Окрім того, праця інвалідів створює додатковий обсяг виробництва продукції (надання послуг), а також певним чином може сприяти відносній компенсації дефіциту робочої сили на ринку праці.

Мета проекту

Створення на базі існуючого Бердянського Центру реабілітації класу професійної орієнтації для надання можливостей і послуг: комп’ютерне навчання, самообслуговування.

Бенефіціари проекту

Діти –інваліди, малозабезпечені і соціально незахищені категорії, ВПО.

План реалізації

Закупівля обладнання його встановлення.

Оцінка результату впровадження

Загальновідомо, яке важливе значення для кожної людини має здобуття професії, особливо коли вона обирається за покликом серця. У наш нелегкий час надзвичайно важко реалізувати себе в професійній діяльності здоровим молодим людям, не кажучи вже про осіб з обмеженими можливостями. Адже їх шлях до професійного успіху ускладнений не лише вадами здоров’я, але й соціальними та психологічними проблемами.

Ризики

Немає.

Співфінансування проекту

Відсутнє