• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Органна та класична музика у Бердянську Брав участь

Доданий
14.11.2016
Номер
726
Культура

Одна з перлин Бердянська – старовинний орган, розташований у Римо-Католицькому Храмі. Концерти, які там проходять щороку з травня по жовтень, стали традиційною складовою курортного сезону міста. Підтримка та розширення цих концертів зробить Бердянськ ще більш привабливим у культурному аспекті для мешканців та гостей міста.

Автор проекту
Юлія
Юлія Яковенко
Бюджет
160 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Стараннями цілеспрямованих людей у 2011 році в Бердянську з'явився орган - найбільший, найскладніший і дуже дорогий музичний інструмент. З цього часу щороку проходять концерти органної та класичної музики. Протягом багатьох років це було можливо. Концерти проводилися за рахунок зборів пожертв та фондів приходу. Ці концерти завоювали популярність не тільки серед городян, а й мешканців інших міст. Бердянський орган отримав визнання і серед виконавців, як українських, так і зарубіжних, які заздалегідь планують концерти в Бердянську.
Однак, у зв'язку із зростанням цін, витрати на організацію концертів значно зросли. Тому, з огляду на поточні реалії, продовжувати концерти в наступному році без міської підтримки Храм не зможе. Це погано позначитися на іміджі міста, в якому класична музика - велика рідкість. Так само це погано позначиться і на усталених зв'язках з виконавцями. Але найбільшої шкоди зазнає слухач, для якого в Бердянську стануть недоступні концерти органної та класичної музики.

Мета проекту

Через відсутність у місті постійно діючих культурних закладів (театрів, філармоній, концертних залів класичної музики), підтримати та забезпечити подальший розвиток концертної діяльності у напрямку органної та класичної музики, включення цих концертів у плани загальноміських заходів та заходів наступного курортного сезону. Проект передбачає розплановану концертну діяльність на протязі курортного сезону, з травня по жовтень 2017 року.

Бенефіціари проекту

Громада міста, гості, туристи, відпочиваючі.

План реалізації

1. Розробка концертного плану сезону, запрошення виконавців, узгодження програм концертів.
2. Підготувка до концертів, розробка та виготовленя афіш.
3. Проведення концертного сезону.
Термін реалізації проекту - 9 місяців (з лютого по травень - підготовка, з травня по жовтень включно - концертна програма)

Оцінка результату впровадження

Урізноманітнення культурного відпочинку мешканців та гостей міста, підтримка усталеної традиції проведення концертів органної та класичної музики.

Ризики

Форсмажорні обставини, пов'язані з відсутністю електропостачання або станом здоров'я виконавців.

Співфінансування проекту

Так. Додаткове фінансування проекту здійснюється за рахунок пожертв слухачів концертів.