• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Щасливе дитинство Брав участь

Доданий
15.11.2016
Номер
755
Культура

Сутність проекту полягає у організації тематичних святкових заходів для мешканців та гостей міста Бердянська, протягом 2017 року (Додаток 1). Це масштабні свята, які будуть включати на безкоштовній основі майстер-класи для дітей та дорослих, ігри з аніматорами, спортивні змагання, фотозони, аквагрим, святковий концерт, то що.

Автор проекту
Бюджет
343 740 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Ми живемо у надскладний час, коли багато родин зазнало лихо війни та матеріальну нестабільність. Коли родинам не вистачає коштів на необхідні речі - вже не йде мова про розваги. Але забирати у дітей дитинство ніхто не має права. Тому, ми всі повинні зробити все можливе, щоб наші діти мали можливість радіти. Організація таких свят надасть можливість родинам щомісячно відвідувати розваги на безкоштовній основі. Ми, протягом 2016 року провели 3 святкових заходи, де усі послуги були безкоштовні, ми бачили результат – задоволені очі дітей та батьків. Але наших власних коштів замало, щоб робити великі свята протягом року. Нам вже вдалося зібрати велику команду, яка готова працювати на благо суспільства безкоштовно. Це творчі колективи нашого міста, майстрині, волонтери та ін. Цей проект міг би об’єднати владу та громадян над спільною працею за для посмішки наших дітей.

Мета проекту

1. Об’єднати владу та громадян
2. Створення справжніх «родинних свят»
3. Надання безкоштовних розваг
4. Пропаганда думки «Бути розумним - модно» (усі наші свята містять «розумну зону», де діти і дорослі мають можливість пройти тестування з іноземної мови, а також прийняти участь у іграх на іноземній мові);
5. Розкриття творчого потенціалу дітей, шляхом залучення для виступів на концертній частині наших свят.

Бенефіціари проекту

Усі мешканці та гості м. Бердянська, зокрема діти, підлітки, молодь.

План реалізації

Для реалізації проекту треба спільно з відділом культури та відділом сім’ї, молоді та спорту узгодити перелік святкових заходів, які будуть впроваджені протягом року, а потім здійснити закупівлю необхідних матеріалів для оформлення фотозон, майстер-класів та ігор, підготувати свята, здійснити інформаційне освітлення і провести сам святковий захід

Оцінка результату впровадження

Основним показником оцінки впровадження проекту може бути економія ресурсів бюджету, бо велику частку з реалізації цього проекту ми готові взяти на себе, а саме організацію, проведення, залучення волонтерів та учасників, оформлення майданчиків та їн. А також те що, ми доставимо радість дітям, подаруємо їм позитивні емоції, навчимо корисному не може бути виміряне у показниках.

Ризики

Ризик може бути у несвоєчасному фінансуванні, що може перешкодити якісній підготовці святкового заходу, а також погодні умови, але це можна передбачити і заздалегідь вибрати альтернативні шляхи (заміна місця проведення)

Співфінансування проекту

Пропонуємо співфінансування шляхом надання послуг та обладнання на суму 250000,00

Фотографії