• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення Школи Фехтування на базі Центру дитячої та юнацької творчості Брав участь

Доданий
19.07.2017
Номер
1
Спорт

Створення Школи Фехтування для відродження в Бердянську олімпійського виду спорту, однаково придатного для занять хлопчиків і дівчаток, дітей, підлітків, юнаків і дівчат, а також дорослих. Придбання екіпірування для організації безкоштовних занять.

Автор проєкту
Микола
Микола Тишаков
Бюджет
495 478 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Місце реалізації проекту

Реалізація проекту стосується міста в цілому

Проблема

В наслідок реалізації проекту буде забезпечено придбання екіпірування, необхідного для організації занять безкоштовних секцій для дітей, підлітків, юнаків і дівчат. Оскільки вартість спорядження не по кишені більшості бердянців. На базі школи фехтування можна буде готувати молодших інструкторів для впровадження інтелектуального олімпійського виду спорту у навчальних закладах міста.

Мета проекту

Відродження в Бердянську та регіоні олімпійського виду спорту, створення спеціалізованого фехтувального залу, залучення до занять спортом дітей, підлітків,юнаків, дівчат і навіть дорослих.

На кого розрахований цей проект

Фехтування не має суворих обмежень для занять активним спортом дітей, підлітків, юнаків, дівчат, дорослих. Заняття цим видом спорту позитивно впливає на фізичний та інтелектуальний розвиток тих, хто ним займається, виховує цілеспрямованність, розвиває швидкість реакції, координацію рухів, логічне мислення.

План заходів з реалізації проекту

Придбання спорядження, необхідного для якісної організації навчально-тренувального процесу з вихованцями школи фехтування на безоплатній основі з метою залучення якомога ширшого контингенту дітей та підлітків до занять спортом

Основні показники оцінки результату впровадження проекту

Збільшення кількості дітей, підлітків, юнаків та дівчат, що займатимуться спортом — щонайменше 60-80 осіб. Залучення до занять в ЦДЮТ хлопчиків та юнаків. Подальша перспектива впровадження фехтування (відповідно до наказу Міносвіти) до шкільної програми фізичного виховання.

Співфінансування проекту

Є попередня домовленість з потенційними спонсорами щодо облаштування спеціалізованого фехтувального залу. Певне зацікавлення виявило керівництво Національної федерації фехтування України (особисто голова НФФУ Вадим Гутцайт) обіцяна всебічна підтримка спорядженням, устаткуванням, методичними настановами. Куратором Бердянська призначена відповідальний секретар НФФУ Олена Шевчук.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутність проекту реконструкції приміщення під спеціалізований фехтувальний зал, що може призвести до затримки з початком роботи школи фехтування.