• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення сучасного медичного тренінгового центру Реалізований

Доданий
27.07.2017
Номер
17
курорт та туризм

Сучасна медицина потребує постійного удосконалення. Сучасні технології навчання медичного персоналу зробили далеко крок уперед. Існують реалістичні манекени з відпрацювання практичних навичок.З розвитком Інтернет-комунікацій відкрилася унікальна можливість дистанційного навчання персоналу та консультування пацієнтів. З'явився окремий напрям - телемедицина.

Автор проєкту
Дмитро
Дмитро Єгоров
Бюджет
499 900 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Місце реалізації проекту

Реалізація проекту стосується міста в цілому

Проблема

На сьогодні склалася гостра проблема створення сучасного тренінгового центру та центру телемедичного консультування. Створення даного центру дозволить на практиці реалізувати принципи безперервного навчання медичного персоналу. Гостро стоїть проблема з практичним освоєнням медичних маніпуляцій. На даний момент навчання відбувається на словах із відпрацюванням практичних навичок на живій людині, хоча весь цивілізований світ для відпрацювання практичних навичок використовує реалістичні манекени. Гостро стоїть питання консультування важких і діагностично неясних пацієнтів провідними фахівцями області та країни. Незважаючи на те, що вже існує наказ щодо створення телемедичних центрів при кожній лікарні, на практиці він реалізований тільки в деяких клініках країни.

Мета проекту

Підвищення медичної грамотності активної частини населення, впровадження принципів безперервного навчання медичного персоналу та нових форм медичного консультування (телемедицина) шляхом створення тренінгового медичного центру.
Це дасть наступні переваги та дозволить:
- Центр стане базою для підвищення медичної грамотності активної частини населення не тільки нашого міста і прилеглих районів по практичному відпрацюванню навичок серцево-легеневої реанімації;
- з огляду на близькість проведення військових дій, даний тренінговий центр може виступити в ролі центру з відпрацювання практичних навичок надання допомоги постраждалій людині і самодопомоги;
- організувати тренінговий центр для безперервного вдосконалення медичного персоналу лікарні, міста, районів;
- відкрити центр телемедичного консультування важких і діагностично неясних пацієнтів із провідними фахівцями області та країни.

На кого розрахований цей проект

Проект розрахоаний на:
1. Медичних працівників Бердянська.
2. Соціально активних жителів Бердянська.
3. Працівники МНС.
4. Вчителів.

План заходів з реалізації проекту

План заходів з реалізації проекту:
- Провести поточні ремонтні роботи;
- Провести Інтернет;
- Встановити необхідне обладнання;
- З'єднати обладнання в єдину систему;
- Провести тестування системи;
- Розробити план роботи тренінгового центру з урахуванням можливостей;
- Урочисто відкрити центр із залученням ЗМІ.

Основні показники оцінки результату впровадження проекту

Підвищення медичної грамотності у активної частини населення міста та прилеглих районів. Підвищення якості виконання медичної маніпуляції за рахунок відпрацювання практичних навичок на реалістичних манекенах. Безперервне вдосконалення знань медичних кадрів від молодшого медичного персоналу до провідних фахівців лікарні.

Співфінансування проекту

Відсутнє.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні.