• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Клуб "Маяк" - культурний осередок Слобідки Брав участь

Доданий
29.07.2017
Номер
21
Культура

Сутність проекту пролягає в поліпшенні умов перебування у приміщенні клубу "Маяк", зокрема установці обладнання, яке забезпечить контроль температурного режиму (система кондиціонування).

Автор проєкту
Бюджет
179 730 грн
Розрахунок бюджету
Район
Слобідка, Коса

Опис

Місце реалізації проекту

Мікрорайон "Слобідка"

Проблема

Глядацька зала клубу відремонтована та має сучасне обладнання. Але ж відвідувачі, артисти та глядачі скаржаться на те, що у залі дуже душно та жарко, тому що на весь клуб не має жодного кондиціонеру чи вентилятору.

Мета проекту

Збереження аудиторії клубу шляхом поліпшення умов перебування, встановлення системи СН – F60NK|CY – U60NM або аналогічної для досягнення комфортного температурного режиму.

На кого розрахований цей проект

Клуб "Маяк" - це культурний осередок мікрорайону Слобідка, який об’єднує мешканців мікрорайону. На сьогодні у клубі функціонують дитячий вокальний ансамбль "Волна", хор "Слобідчанка", до складу якого входять переважно люди старшого віку, оркестр духових інструментів, танцювальний гурток "Ритм". У вересні ми плануємо відкрити гуртки з в’язання, крою та шиття, орігамі, аеродізайну, бісероплетінню та хореографії за напрямком спортивні бальні танці. Крім цього, у приміщенні клубу "Маяк" розташований пункт первинної санітарної допомоги, у якому ведуть прийом педіатр та терапевт; центр громадських ініціатив; бібліотека; комітет мікрорайону Слобідка; веде прийом дільничний інспектор поліції. Протягом літа у клубі "Маяк" на постійній основі проходять театральні та циркові вистави, концерти. Тому аудиторія, на яку розрахований проект, це мешканці міста Бердянська, зокрема мешканці мікрорайону Слобідка, гості міста, артисти, які приймають участь у святкових заходах.

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації проекту потрібно затвердити тип та модель обладнання, визначити фірму-постачальника, провести підготовчі роботи та безпосередньо здійснити купівлю необхідних матеріалів і обладнання та виконати роботи з монтажу та пуску.

Основні показники оцінки результату впровадження проекту

Якщо у клубі "Маяк" будуть поліпшені умови для перебування людей, то він стане більш привабливим для артистів, які приїздять до нас на гастролі. Це приведе до збільшення кількості вистав на тиждень та кількості їх відвідувачів. Проведення тах заходів забезпечить збільшення надходжень до міського бюджету. Клуб - це також наше обличчя, яке показує у яких умовах ми приймаємо відвідувачів.

Співфінансування проекту

Відсутнє.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Валютні коливання, які могуть привести до збільшення вартості обладнання.

Фотографії