• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Казковий куточок - здійснення бажань Брав участь

Доданий
25.07.2017
Номер
6
Інше

Скульптурний комплекс за мотивами казок та міфів для здобуття мрій та досягнень, який обов'язково стане ще однією візитною карткою міста Бердянська. Планується установити скульптурний комплекс із бронзи та металу у вигляді "Кований дуб, під дубом розміщена кована лавка, на лавці сидить кіт "учений".

Автор проєкту
Олена
Олена Зубко
Бюджет
499 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Місце реалізації проекту

Бердянськ, проспект Азовський (район ЗОШ №2)

Проблема

Недостатність місць для відпочинку, де можна ознайомитися з казковими персонажами, доторкнутися до них, "поспілкуватися". Відсутність нестандартних, креативних фото - зон, що дають можливість здійсненню своїх бажань та мрій.

Мета проекту

Створення фото зони та відпочинку для приємного спілкування, формування позитивного іміджу Бердянська, як найкращого міста.
Крім того, створення казкового іміджу зони, перебування в якій допоможе студентам, учням та абітурієнтам навчальних закладів з усієї країни, скласти іспити на "відмінно".

На кого розрахований цей проект

Місцеве населення, молодь, гості міста.

План заходів з реалізації проекту

Для створення фото зони необхідно виготовити зазначену композицію (лавку, кота, дуб) та встановити її у зоні відпочинку.

Основні показники оцінки результату впровадження проекту

Створення казкового іміджу зони відпочинку та перебування в ній мешканців та гостей міста надасть можливості покращити умови відпочинку, на деякий час побувати у казці, а студентам, учням скласти екзамени на "відмінно", доторкнувшись до носу "ученого" кота.

Співфінансування проекту

Відсутнє

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Фотографії