• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Щасливе дитинство Реалізований

Доданий
26.07.2017
Номер
8
Культура

Сутність проекту полягає у організації тематичних святкових заходів для мешканців та гостей міста Бердянська, протягом 2018 року (Додаток 1). Це масштабні свята, які будуть включати на безкоштовній основі проведення майстер-класів для дітей та дорослих, ігр з аніматорами, спортивних змагань, створення фотозон, аквагрим, святкових концертів тощо.

Автор проєкту
Бюджет
84 540 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Місце реалізації проекту

Реалізація проекту стосується міста в цілому

Проблема

Ми живемо у надскладний час, коли багато родин зазнало лихо війни та матеріальну нестабільність, коли родинам не вистачає коштів на необхідні речі, не говорячи про розваги. Але забирати у дітей дитинство ніхто не має права. Тому ми всі повинні зробити все можливе, щоб наші діти мали можливість радіти. Організація таких свят надасть можливість родинам щомісячно відвідувати розваги на безкоштовній основі. Протягом 2016 року ми провели 3 святкових заходи, протягом 2017 року вже зробили 5 святкових заходів де усі послуги були безкоштовні. Ми бачили результат: задоволені очі дітей та батьків. Але наших власних коштів замало, щоб робити великі свята протягом року. Нам вже вдалося зібрати велику команду, яка готова працювати на благо суспільства безкоштовно. Це творчі колективи нашого міста, майстрині, волонтери та ін. Цей проект міг би об’єднати владу та громадян над спільною працею за для посмішки наших дітей.

Мета проекту

1. Об’єднати владу та громадян
2. Створення справжніх «родинних свят»
3. Надання безкоштовних розваг
4. Пропаганда думки «Бути розумним - сучасно» (усі наші свята містять «розумну зону», де діти і дорослі мають можливість пройти тестування з іноземної мови, брати участь у іграх на іноземній мові);
5. Розкриття творчого потенціалу дітей шляхом залучення до виступів на концертній частині наших свят.

На кого розрахований цей проект

На мешканців та гостей м.Бердянськ, зокрема дітей, підлітків, молодь.

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації проекту треба спільно з відділом культури та відділом сім’ї, молоді та спорту виконкому узгодити перелік святкових заходів, які будуть впроваджені протягом року, здійснити закупівлю необхідних матеріалів для оформлення фотозон, майстер-класів та ігор, підготувати свята, здійснити інформаційне освітлення і провести сам святковий захід

Основні показники оцінки результату впровадження проекту

Основним показником оцінки впровадження проекту може бути економія ресурсів бюджету, бо велику частку з реалізації цього проекту ми готові взяти на себе, а саме організацію, проведення, залучення волонтерів та учасників, оформлення майданчиків та їн. А також те що, ми подаруємо радість та позитивні емоції дітям, навчимо корисному.

Співфінансування проекту

Пропонуємо співфінансування шляхом надання послуг та обладнання на суму 65000,00 грн.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризик може бути у несвоєчасному фінансуванні, що може перешкодити якісній підготовці святкового заходу, а також погодні умови, але це можна передбачити і заздалегідь вибрати альтернативні шляхи (заміна місця проведення).

Фотографії