Енциклопедія Бердянська. Том 5. Щорічник-2018. Місто в подіях, пам'ятках, особистостях Брав участь

Автор проекту
Віктор Іванович Михайличенко
Віктор Михайличенко
Категорія
Інше
Код
34

Короткий опис

Мета проекту — видання (друк) п'ятого тому "Енциклопедія Бердянська. Щорічник-2018". Цьому передує збір інформації про невідомі факти, події, особистості в історії Бердянська; про головні події 2017-2018 рр.; узагальнення і систематизація зібраного матеріалу. Видання вирішить проблему "білих плям" в історії Бердянська.

Район

Адреса

71108 м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 19

Бюджет на реалізацію

204 000 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Місце реалізації проекту

місто в цілому

Проблема

Видання 5 тому Енциклопедії вирішить проблему "білих плям" в історії Бердянська та допоможе поглянути на відомі історичні факти через призму сучасності.

Мета проекту

Видання п'ятого тому "Енциклопедія Бердянська. Щомісячник-2018"

На кого розрахований цей проект

Проект розраховано на широке коло читачів – школярів та студентів, туристів і політиків, краєзнавців та істориків, бізнесменів – бердянців, гостей міста та Приазовського краю.

План заходів з реалізації проекту

1. Збір інформації: робота в архівах, фондах музеїв, з підшивками місцевих та регіональних періодичних видань тощо. 2. Комп'ютерна верстка. 3. Обробка фотоілюстрацій. 4. Коректура і правка. 5. Виготовлення макету. 6. Друк (Мелітопольський видавничий дім).

Основні показники оцінки результату впровадження проекту

Збереження історичної спадщини для майбутніх поколінь. Використання здобутої інформації істориками, краєзнавцями, студентами, школярами, всіма мешканцями Бердянська.

Співфінансування проекту

Відсутнє.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Відсутність широкої підтримки громади. 2. Подорожчання витратних матеріалів. 3. Доступ до архівних матеріалів, музейних фондів.

Фото / схеми / креслення / тощо