Сонячний настрій На реалізації

Автор проекту
Олена Ігоревна Зубко
Олена Зубко
Категорія
Інше
Код
668

Короткий опис

Шкільний двір – «візитна картка» навчального закладу. Подвір’я БСШ №16 має старе покриття (залізобетонні плити), яке подекуди зруйноване, потріскане та різне за розміром, що становить небезпеку для всіх учасників навчально-виховного процесу. Тому проект передбачае заміну старого покриття на сучасне енергозберегаюче (за рахунок накопичення сонячної енергії).

Район

м. Бердянськ, Центр міста р-н

Адреса

Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області. Бердянськ, Лієпайська, 45.

Бюджет на реалізацію

499 000 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

З часу введення школи в експлуатацію бетонне покриття зазнало значних ушкоджень і подекуди руйнування внаслідок негод. Це створює великі проблеми під час діставання дитини з дому до школи й навпаки, зокрема під час дощів, снігопадів, ожеледиць, коли дитина може зазнати ушкоджень і серйозного травмування. Окрім того, під час проведення навчально - виховного процесу (заходів, лінійок, акцій), коли виникає потреба в рухливих діях, школярі можуть бути травмовані через небезпечне зруйноване бетонне покриття.

Мета проекту

Осучаснення екстер'єру БСШ №16 нового типу шляхом накопичення сонячної енергії. Створення умов для безпечного здійснення навчально - виховного процесу, зокрема сприяння безпеці життедіяльності учнів, педколективу, батьків в темний час доби, заощадження державних коштів з міського бюджету. Сприяння охороні державного майна.

Бенефіціари проекту

У результаті виділення коштів на здійснення заміни старого покриття на сучасне бенефіціарами проекту стануть широкі маси бердянців, зокрема учні, для яких будуть створені безпечні умови для проведення навчально - виховного процесу, педагогічний колектив, батьки та громадська спільнота, які контактують зі школою. Здійснення проекту зміцнить довіру до влади, яка не байдужа до проблем здоров'язбереження дитини, викличе в останьої почуття вдячності дорослим за опікування нею, гордість за місто, рівень та якість життя у якому наближені до європейського.

План реалізації

Три місяці (з березня по травень)

Оцінка результату впровадження

Найвищий бал за можливою шкалою оцінювання.

Ризики

Виникнення форсмажорних обставин: відсутність фінансування та непередбачувані погодні умови.

Співфінансування проекту

Відсутнє